Usługi - Popytowy System Innowacji

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Usługi

Popytowy System Innowacji - projekt którego głównym celem jest rozwój przedsiębiorczości poprzez dostarczenie wysokiej jakości usług świadczonych przez IOB
  1. Formularz IOB

    Adres mailowy Operatora Systemu Popytowego: vouchery [AT] sejmik [DOT] kielce [DOT] pl

  2. Centrum posiada doświadczenie w zakresie realizacji usług skierowanych do sektora MŚP. Specjalizuje się w dostarczaniu usług doradczych w procesach restrukturyzacyjnych, upadłościowych oraz szeroko rozumianego doradztwa biznesowego. W grudniu 2022 r. Spółka otrzymała certyfikat potwierdzający spełnienie środowiskowych standardów jakości działania dla ośrodka szkoleniowo-doradczego, przyznany przez Stowarzyszenie Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce. Centrum posiada również certyfikat: Znak jakości małopolskich standardów usług edukacyjno-szkoleniowych Nr 375/2020 jako instytucji szkoleniowej oraz jest podmiotem zarejestrowanym i świadczącym usługi w ramach Bazy Usług Rozwojowych.

  3. Międzynarodowy Instytut Outsourcingu został zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym jako fundacja w kwietniu 2007 r. Z chwilą rozpoczęcia działalności największą uwagę przykłada do osiągnięcia jak najwyższej jakości oferowanych usług. Głównym atutem MIO jest ambitny zespół oraz szerokie grono ekspertów z zakresu administracji publicznej i biznesu. Działania MIO skupiają się na promocji innowacyjnych rozwiązań związanych z OUTSOURCINGIEM w sektorze prywatnym, usługi realizowane są na poziomie eksperckim i uzyskują każdorazowo oczekiwane efekty. Instytut stale współpracuje z firmami z sektora MŚP. Podstawowym narzędziem do osiągnięcia celów jest utrzymywanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2015.

  4. Stowarzyszenie Progressio jest aktywnym podmiotem sektora NGO i IOB, jego głównym obszarem działania jest województwo świętokrzyskie i region Polski Wschodniej. Celem stowarzyszenia jest wspieranie przedsiębiorstw w prowadzeniu działalności gospodarczej ze szczególnym uwzględnieniem regionu świętokrzyskiego, zwłaszcza w zakresie wsparcia ich rozwoju technologicznego i technicznego, optymalizacji procesów produkcji i zarządczych. Stowarzyszenie posiada doświadczenie w zakresie współpracy z przedsiębiorcami i na rzecz rozwoju, wspierania postaw innowacyjnych, doradztwa, konstruowania i wdrażania projektów współfinansowanych z UE.

"Popytowy System Innowacji – rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze"